Auto Forwarding .......

(mohsenmax1.blogsky.com: آدرس جدید وبلاگ در صورت فیلتر شدن) ****** (mohsenpersian.blogfa.com: آدرس سایت پشتیبان این وبسایت) عکس قاتل داداشی در دادگاه/مشروح و حواشی؛ متهم:داداشی سیلی به من - سایت آموزشی تخصصی ماهواره و رسیور
سایت آموزشی تخصصی ماهواره و رسیور
نرم افزارهای جدید استارست .استرانگ .هایویژن.تیتانیوم.هیومکس.آی استار

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 16 مرداد‌ماه سال 1390

 

به ادامه مطلب بروید
جام جم نوشت:
پسر جوانی که یکی از قوی*ترین مردان ایران را با ضربات چاقو در کرج کشته بود، روز گذشته به صورت فوق*العاده در شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز محاکمه و برای وی تقاضای اعدام در ملا عام شد.

به گزارش «جام*جم»، متهمان این پرونده 3 پسر به*نام*های علیرضا، ناصر و علیرضا 17 و 18 ساله هستند. آنها شامگاه 25 تیر سال جاری هنگام تردد با خودروی پراید در 45متری گلشهر، خیابان پونه کرج با خودروی روح*الله داداشی، قوی*ترین مرد ایران و سرنشین همراه وی به صورت سطحی تصادف کردند که میان آنها مشاجره در گرفت.
در این حادثه 3 پسر جوان با قوی*ترین مرد ایران درگیر شدند و یکی از آنها به نام علیرضا با 3 ضربه چاقو به قلب و گردن روح*الله داداشی، او را مجروح کرد و همراه دوستانش متواری شد. داداشی در راه انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحات درگذشت. با پیگیری این پرونده متهمان دستگیر شدند و یکی از آنها به نام علیرضا به قتل روح*الله داداشی و مصدوم کردن راننده یک*خودروی پرادو پیش از قتل مرد آهنین *اعتراف کرد.
متهمان پس از بازسازی صحنه حادثه روانه زندان شدند و پرونده آنها با صدور کیفرخواست به شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز ارسال شد و عامل جنایت روز گذشته تحت تدابیر شدید امنیتی به دادگاه منتقل و محاکمه شد.
ابتدای جلسه دادگاه، رضوان*منش، نماینده دادستان به تشریح کیفرخواست پرداخت و گفت: در این پرونده علیرضا ـ م 18 ساله، به اتهام مباشرت در قتل روح*الله داداشی و شرکت در نزاع خیابانی منجر به مصدوم کردن یک جوان به نام داریوش شد که از روز 27 تیر سال جاری در بازداشت موقت به سر می*برد. با توجه به شکایت اولیای دم، کشف خودروی متهم که لکه*های خون مقتول در آن وجود داشت، کشف آلت قتاله -چاقو- در بهشت زهرای تهران، گواهی پزشکی قانونی که حاکی از آن بود روح*الله داداشی به دلیل خونریزی شدید ناشی از بریدگی عناصر حیاتی بدنش فوت کرده، متهم را گناهکار شناخته و برای او تقاضای اعدام در محل حادثه را دارم.
سپس 2 وکیل اولیای دم در جایگاه مخصوص قرار گرفتند و به نیابت از 11 خواهر و برادر مقتول برای عامل جنایت تقاضای اعدام در ملا عام کردند. با ثبت اظهارات 2 وکیل اولیای دم، قاضی رنجبر رئیس شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز، از متهم ـ علیرضا ـ خواست در جایگاه قرار گیرد و از خود دفاع کند.

خودت را معرفی کن.

علیرضا ـ م، 18 ساله هستم. بیکار، بدون سابقه کیفری و ساکن حسین*آباد در مهرشهر کرج و تا سال سوم راهنمایی درس خوانده*ام.

طبق محتویات پرونده و کیفرخواست صادره از دادسرای جنایی کرج، کشف آلت قتاله و گواهی پزشکی قانونی که علت مرگ مقتول را مشخص کرده شما متهم به قتل عمد روح*الله داداشی هستید، اتهام را قبول دارید؟

بله، اما باور کنید قصد کشتن او را نداشتم.

جزئیات شب حادثه را بیان کنید.

آن شب من و دوستانم با خودرو در حال بازگشت به خانه*مان بودیم که مقتول و یک مرد جوان که سرنشینان یک خودروی آزرا که پشت سرمان در حرکت بودند، چند بار چراغ*های خودرویشان را روشن و خاموش *کردند و از ما *خواستند سریع*تر حرکت کنیم.
به دلیل داشتن سرعت بالا و وجود سرعت*گیر در منطقه 45 متری گلشهر، سرعت خودرو را کاهش دادم. در همین موقع مشاجره لفظی میان ما و یکی از سرنشینان خودرو رخ داد. بعد با نزدیک شدن به خیابان پونه یکی از 2 سرنشین خودروی آزرا که کمی از شیشه خودرو بیرون آمده و فحاشی می*کرد، محکم ضربه*ای به دستم زد.

همان*جا با هم درگیر شدید؟

بله. با توقف خودرو، یکی از دوستان من پیاده و با سرنشینان آزرا درگیر شد. در جریان درگیری داداشی از خودرو بیرون آمد و ابتدا یک سیلی به صورتم زد که از دهانم خون آمد. او چند بار گفت مرا می*شناسی ولی من توجهی به حرف*های او نکردم. با دیدن او که مردی قوی هیکل بود، وحشت کرده و ترسیدم. تصور می*کردم شاید اگر چاقویی که همراه داشتم را به مرد قوی هیکل و دوستش نشان دهم، آنها صحنه را ترک می*کنند.

چند ضربه به مقتول زدی؟

ابتدا با چاقو 2 ضربه به دستان او زدم و بعد در حالی که عقب عقب به سمت خودرویمان می*رفتم، ضربه*ای به او زدم که به گردنش اصابت کرد و باعث مرگش شد.

چرا در جریان درگیری فرار نکردی و ترجیح دادی از چاقو استفاده کنی؟

نمی*دانم، شاید فقط می*خواستم 2 سرنشین خودروی آزرا را بترسانم.

خانواده*ات از ماجرای جنایت باخبر بودند؟

بله. حتی لباس**های خون*آلود خود را شستم و روز بعد وقتی از مرگ مرد جوان که فهمیده بودم، قوی*ترین مرد ایران است به اردبیل رفتم، اما در میانه راه بازگشته و خود را به پلیس تسلیم کردم.

از چه زمانی چاقو حمل می*کنی؟

از 3 تا 4 سال قبل ولی از آن زیاد استفاده نکردم.

با جوانی به نام داریوش که دیگر شاکی پرونده است چگونه درگیر شدی؟

یک ساعت پیش از حادثه قتل در حوالی خیابان نهم قلم در شاهین*ویلای کرج ، داریوش که با خودرویش در حال حرکت بود در پی سبقت گرفتن با او درگیر شده و با توقف خودرویش، به سوی او حمله کرده و بشدت او را کتک زدیم و پس از عربده*کشی در منطقه فرار کردیم.


هر دو اتهام قتل و کتک زدن شاکی جوان را قبول دارید؟

بله هر دو اتهام را قبول دارم و هر مجازاتی را که دادگاه صادر کند، می*پذیرم. در پی اظهارات متهم به قتل، وکیل وی به دفاع از او پرداخت و با بیان این*که متهم در دی*ماه امسال به سن قانونی 18 سالگی می*رسد،*عفو متهم را خواستار شد. این در حالی بود که علیرضا در اعترافاتش، خواستار عفو نشده بود. پس از آن دومین شاکی پرونده نیز از متهم شکایت کرد و خواستار مجازات وی شد.
با پایان یافتن جلسه دادگاه، قاضی رنجبر رئیس شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز همراه 4 قاضی مستشار (بصیرنیا، عبدی، موسویان و مازنی)* وارد شور شدند تا حکم قضایی را صادر کنند.
حاشیه دادگاه
* در حالی که قرار بود دادگاه متهم قتل روح*الله داداشی ساعت 9 صبح دیروز در دادگاه کیفری استان البرز برگزار شود، اما با 2 ساعت و 17 دقیقه تاخیر برگزار شد و ساعت 23/13 پایان گرفت.
* فقط خبرنگاران، اولیای دم مقتول و چند نفری از اقوام آنها و تنی چند از مسوولان قضایی و انتظامی کرج در سالن جلسه دادگاه حضور یافتند و افراد دیگری که قصد داشتند در جریان محاکمه قرار گیرند، به سالن دیگری منتقل شدند و از طریق ویدئو کنفرانس پیگیر محاکمه بودند.
* ساعت 17/ 11 به محض آن*که ماموران زندان، متهم را تحت تدابیر امنیتی به سالن دادگاه آوردند، یکی از خواهران مقتول خطاب به متهم گفت: چرا برادرم را کشتی؟!
* متهم در جریان محاکمه فقط آرام بود و با خونسردی به تشریح حادثه پرداخت و حتی یک بار هم از اولیای دم تقاضای بخشش نکرد.
* علی برادر بزرگ*تر مقتول، دقایقی پیش از پایان محاکمه متهم در میان جمعیت حاضر در دادگاه از برادرش صحبت کرد و خواستار اجرای سریع حکم در محل جنایت شد.
* وکیل علیرضا گفت: موکلم تاکنون سابقه کیفری نداشته و در دفاع از خود مرتکب جنایت شده و کار وی دفاع مشروع بوده و به سن قانونی نرسیده است.
طبقه بندی:
ارسال توسط محسن
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
blogskin

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزار

لینکدونی آزاد
افزایش آمار بازدید تک باکس
لینک باکس پیشرفته لینک من (ثبت رایگان لینک و افزایش بازدید)