Auto Forwarding .......

(mohsenmax1.blogsky.com: آدرس جدید وبلاگ در صورت فیلتر شدن) ****** (mohsenpersian.blogfa.com: آدرس سایت پشتیبان این وبسایت) ناجا حق ورود به منازل مردم برای جمع آوری ماهواره را ندارد - سایت آموزشی تخصصی ماهواره و رسیور
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
سایت آموزشی تخصصی ماهواره و رسیور
نرم افزارهای جدید استارست .استرانگ .هایویژن.تیتانیوم.هیومکس.آی استار

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 14 مرداد‌ماه سال 1390

دادگستری بوشهر  

 

 ناجا حق ورود به منازل مردم برای جمع آوری ماهواره را ندارد 

 

 

 

 
حیدر بحرانی افزود: نیروی انتظامی فقط می تواند دیش های مشهود را آن هم با حفظ احترام به حقوق شهروندی جمع آوری کند.

این مقام مسئول با بیان این که از این هفته به بعد، ضابطین نیروی انتظامی باید برای جمع آوری دیش های مشهود ابتدا به خانواده ها نسبت به جمع آوری آن ها تذکر بدهند ابراز داشت: پس از اتمام مهلت به سرپرست خانوار، نیروی انتظامی می تواند دیش های مشهود را با حفظ احترام به حقوق شهروندان جمع آوری کند.  

 

استفاده از ماهواره جرم سنگین نیست/مهلت یک هفته ای به شهروندان
وی ادامه داد: استفاده از ماهواره جرم بسیار سنگینی نیست که به خاطر آن بخواهیم اذن ورود به منازل شهروندان صادر کنیم.

بحرانی با اشاره به مهلت یک هفته ای به شهروندان استان ابراز داشت: از تاریخ دوازدهم مردادماه سال 90 به خانواده هایی که دیش ماهواره آنان به طور مشهود در انظار عموم قرار دارد تذکر می دهیم نسبت به جمع آوری این دیش ها اقدام کنند.

مدیرکل دادگستری استان ادامه داد: طبیعی است در صورت عدم همکاری شهروندان نسبت به جمع آوری دیش های مشهود، این دیش ها توسط نیروی انتظامی جمع آوری خواهد شد.

نیروی انتظامی مجوز برخورد با چه کسانی را دارد؟

بحرانی در پاسخ به اعتراض برخی خبرنگاران مبنی بر برخورد فراقانونی برخی مأمورین با شهروندان افزود: نیروی انتظامی فقط می تواند با کسانی که پس از جمع آوری دیش های مشهود مجدداً آن ها را همانطور نصب کرده و یا کسانی که در برخورد با مأمورین از خود مقاومت نشان می دهند در چارچوب قانون برخورد کند.

شهروندان شکایت کنند

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاری که پرسیده بود چه قوانینی جهت برخورد با مأمورینی که از قانون سرپیچی می کنند وجود دارد ابراز داشت: برای برخورد با مأمورین متخلف قوانینی وجود دارد و شهروندانی که حقوقشان توسط نیروی انتظامی نادیده گرفته می شود می توانند با مراجعه به مراجع قضایی، نسبت به اعاده حیثیت خود اقدام کرده و شکایت کنند.

نیروی انتظامی حق ندارد وارد پشت بام مردم شود

بحرانی با بیان این که نیروی انتظامی حق ندارد وارد منازل مردم و یا پشت بام آنان شود ابراز داشت: در صورت مشاهده دیش های مشهود و رفتن به پشت بام یک منزل، آن ها حق ندارند پشت بام منازل دیگر را مشاهده کرده و نسبت به جمع آوری دیش های نامشهود این شهروندان اقدام کنند.

مدیرکل دادگستری استان با اشاره به ملی بودن طرح جمع آوری دیش های ماهواره ای به خبرنگاران گفت: بر اساس گزارش های دریافتی از شهروندان استان، از این پس قوه قضاییه نظارت بیشتری بر اجرای این طرح توسط نیروی انتظامی خواهد کرد.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاری که پرسیده بود چه مدت زمان به خانواده هایی می دهید که دیش های مشهود خود را جمع آوری کنند این فرصت برای خانواده ها را یک ساعت عنوان کرد.
 

 

طبقه بندی:
ارسال توسط محسن
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
blogskin

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزار

لینکدونی آزاد
افزایش آمار بازدید تک باکس
لینک باکس پیشرفته لینک من (ثبت رایگان لینک و افزایش بازدید)